Корзина
237 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Тепло очага
+380950621355
+380673559294
+380950621355
+380930673702
Корзина
  • Тепло очага
  • Статьи
  • Поліно Сажотрус – концентрований порошковий каталізатор сажі від відомого виробника HANSA

Поліно Сажотрус – концентрований порошковий каталізатор сажі від відомого виробника HANSA

Поліно Сажотрус – концентрований порошковий каталізатор сажі від відомого виробника HANSA

Поліно Сажотрус – концентрований порошковий каталізатор сажі від відомого виробника HANSA

Поліно Сажотрус в своєму складі має спеціальні хімічні елементи, які негативно впливають на сажу. Додавати Поліно слід під кінець топки, коли вуглі догорають (при цьому температура у топці мінімальна). Дуже ефективне в дії Поліно повністю очистить димовий канал.

Очисник має вигляд поліна, але не звичайного – з вмістом хімічних компонентів. Виробник Ханса – це литовський завод, який спеціалізується на виробництві препаратів для видалення сажі. Перевірений часом і багатьма власниками твердопаливного обладнання – це Поліно Сажотрус.

Всі прилади, працюючі на твердому паливі потрібно чистити, хімічні препарати відповідають за обслуговування обладнання.

На вуглі, дровах, всіх видах твердого палива працюють печі, котли, каміни, та інші топки. В процесі горіння дров виділяються сажисті речовини, вони мають негативний вплив на роботу обладнання, можуть призвести до згорання сажі.

Використовувати Поліно Сажотрус можливо:

·         Для стального та цегляного димаря;

·         Для усіх видів обладнання, працюючих на твердому паливі;

·         Для камінів, печей, котлів.

Використовувати Поліно необхідно один раз на місяць, замінюючи хімічні порошкові засоби. Максимальний ефект можливо побачити при регулярному додаванні в топку. На протязі 2-3 годин засіб горить у топці, проходить виділення хімічних елементів, сажа руйнується. Осипається в топку.

поліно сажотрус

Вага Поліно складає 1100 кг. Перед використанням засіб необхідно визволити від картонної упаковки, добавив його в топку разом с паперовою упаковкою. Якщо засіб не загориться, необхідно розпалити його.

Переваги використання засобу:

·         Економічно;

·         Просто та легко;

·         Ефективно;

·         Вигідно.

Зменшення тяги, зниження ефективності роботи обладнання – це результат забрудненого димаря. Побороти всі негативні моменти ви зможете добавляючи засіб для чищення димаря. Засіб має сильну концентрацію, що гарантує високоефективне очищення труб.

Використовуйте на постійній основі засіб, і вам не потрібно буде проводити механічні дій за допомогою спеціального інструменту, купить який можливо також в каталозі нашого магазину.

Оригінальна якість Поліно Сажотрус гарантована магазином Тепло очага! Великий асортимент продукції по низьким цінам чекає вас в каталозі нашого інтернет-магазину. Чекаємо на ваше замовлення.

Доставка по всім регіонам України. 

 

Другие статьи