

Твердопаливний котел Маяк АОТ-12
Твердопаливний котел Маяк АОТ 12 — висока якість продукції від надійного постачальника
Твердопаливний котел Маяк від Харківського виробника завоював довіру українського користувача завдяки високій якості продукції та надійності експлуатації. Площа для опалення, на яку розрахована модель — 120 кв.м. Для приміщень житлового, виробничого призначення можна використовувати дров'яні прилади, від компанії Маяк. Головна особливість обладнання — робота на всіх типах твердого палива: вугілля, деревина, брикети.
Унікальні особливості котла:
Основа приладу — котлова сталь 4 мм;
Паливо згоряє на чавунних лосниках;
Потужність 12 кВт;
Наявність зольного відсіку для прибирання золи;
Збільшена місткість топки дасть змогу завантажувати великі обсяги палива;
Безперервність горіння на одній закладці 6-8 годин;
"Холодний запуск" забезпечує прогрівання димоходу;
Конвекційний газохід;
Високий ККД — 77%;
Надійність і довговічність застосування котла.
Конструкція котла твердопаливного:

Якісна жароміцна сталь 4 мм, з якої виготовлений прилад, говорить про довговічність роботи приладу. Ця модель обладнана чавунними колосниками, на яких згоряють дрова, через зольний ящик ви дуже просто приберете золу. 6-8 годин безперебійної роботи на одній закладці дров гарантує виробник. З огляду на тип і якість палива — цей показник може змінюватися.
Контролювати температурні показники теплоносія ви можете за допомогою термометра, який розміщений на передній стінці приладу.
Як купити котел Маяк АОТ 12 у магазині Тепло вогнища?




| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Діаметр димоходу | 126 мм |
| Основні | |
| Виробник | Маяк |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Об'єм камери згоряння | 24 л |
| Вага | 98 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 120 |
| Матеріал теплообмінника | жаростійка сталь |
- Ціна: 8 249 ₴

