Хімічна чистка димоходів – популярні засоби для чищення труб зі ЗНИЖКОЮ
Хімічна читка димоходів – це використання спеціальні, абсолютно нешкідливих для людини препаратів, які повністю знімають наліт зі стінок димоходів та обладнання (топки). Багато задають питання:
· Наскільки ефективно спрацює засіб?
· Чи буде результат від очищувача димоходу?
· Як правильно додавати очищувач?
· Яке засіб краще вибрати?
· Спрацює каталізатор для мого обладнання?
Спробуємо відповісти на всі запитання наших замовників. Правильним і ефективним помічником у боротьбі з сажею є хімія. Це різні препарати від світових виробників, які користуються величезною популярністю на Україні. Для промислового та побутового обладнання необхідно використовувати порошкові засоби, що забезпечують повне спалювання сажі в димоході. Взимку обладнання піддається сильним навантаженням, і допомогти ефективної його роботи допоможуть засоби для чистки димоходів.
Якість спалюваного сировини (палива) може бути різним, від цього залежить рівень забруднення димоходу. Вологе смолянистое паливо призводить до утворення великих відкладень в димоході, навіть утворенню пробок, що перешкоджають виходу диму з труби. Зворотна тяга – це наслідки брудного димоходу, дим надходить у будинок – також шукайте причину в димовідводи.
Очищення хімічними засобами включає в себе попередній огляд труби і стінок твердопаливного обладнання, вибір препарату для вашого обладнання (котел працює на дровах, вугіллі, пеллетах?), безпосередня купівля та регулярне додавання кошти.
Наскільки ефективно спрацює засіб?
За умови систематичного додавання коштів, ви побачите хороший результат від хімії при повному або частковому перекритті димохідної труби – хімія не допоможе. Потрібно використовувати спеціальний інструмент і проводити чистку вручну. Немає панацеї для будь-якого котла або печі у вигляді очисника, якщо вам таке кажуть – вас обманюють. Треба індивідуально підходити до вибору каталізаторів сажі для кожного виду обладнання. Якщо ви використовуєте потужне опалювальне обладнання на дровах – вибирайте каталізатор сажі Нитролен. За умови проведення профілактики роботи приладів – можна вибрати польські засоби Садпал або Спалсадз. Литовська хімія Ханса отримала хороші відгуки від покупців, люди роками користуються цими засобами, що підтверджує їх ефективність.
Буде і результат додавання хімічного препарату?
Результат від застосування засобів ви зможете побачити після регулярного додавання очисника протягом тижня. Заглянувши в топку, ви побачите пухкий наліт, який можна почистити звичайним шкребком.
Як правильно додавати очищувач димоходу: перед, після розтоплення?
Порошкові засоби в більшості випадків додаються перед розпалюванням, після мінімального прогріву топкової камери і димаря. Попередньо загорнувши засіб папір, згорток потрібно додати до палива.
Поліно Сажотрус додається після прогорання палива, на вугілля.
Яке засіб краще вибрати?
Для кожного виду обладнання потрібно індивідуально підбирати каталізатори сажі, порівняльний аналіз кожного препарату допоможе вам ефективно вибрати засіб для чищення димоходу. Гарантовано сказати всі кошти допоможуть, ми не можемо. Так як це залежить від рівня забруднення димоходу, а не якості кошти.
У каталозі нашого магазину представлені найпопулярніші хімічні засоби для чищення димоходу! Читайте уважно опис до них.