Роторний набір Торнадо HANSA (SAVENT TURBO) – ефективна, швидка, проста чистка димоходу від смоли, сажі
Роторний набір Торнадо або роторна чищення димоходу інструментом SAVENT TURBO, що вибрати? Ці набори Сажотруса підключаються під дриль (шуруповерт), забезпечуючи видалення сажі під дією обертів. Виробниками є Литва та Україна відповідно. Призначення наборів: видалення смоли, сажі, нальоту будь-якої консистенції у димовідвідної труби. Це пристосування використовується для чищення димоходу знизу, спеціальні штанги у складі набору дозволяють пройти вгору по всій висоті труби.
Набір для чищення димохідних труб
Розрізняють кілька способів видалення сажі: ручна і роторна чищення димоходу. Для ручного чищення димовідводу використовуються ручки HANSA або SAVENT з різьбовим кріпленням М12. Стійки виконані з пластика з гумовим включенням. На них прикручується сталевий, пластиковий, нейлоновий йорж з таким же кріпленням М12. Для роторної чищення труби цей інструмент не годиться. Ручне чищення димоходу знизу відбувається поступальними рухами, проштовхується вгору вниз.
Купити набір для ручного чищення Ханса!
Різьбове кріплення штанг не витримує обертів електроінструменту, тому для роторний чищення димовідводу вибирайте SAVENT TURBO або TORNADO HANSA. Ручки роторного набору відрізняються більшою гнучкістю, оснащені замковим кріпленням (кнопка), яке стійко витримує навантаження дії електроінструменту.
Щітка для димоходу Роторних наборів виготовлена з нейлону (м'якого), і лише під дією дрилі, щетина раскучивается, видаляючи наліт. Для ручного використання роторний набір не підходить.
Пристосування для чищення сажі (Роторний набір): переваги
· Чищення димоходу знизу;
· Видалення будь-якого нальоту;
· Професійний і побутовий характер використання;
· Можливість прочистити димар різного діаметру (від 100 до 400 мм) і форми;
· Міцне кріплення, хороші матеріали виготовлення – тривалий термін служби;
· Проходить будь-які складні ділянки труби з поворотами;
· Не пошкоджує конструкцію нержавіючого димоходу;
· Багаторазовий характер використання.
При виборі інструмента для чищення димоходу, звертайте увагу на діаметр труби, її форму, наявність поворотів (їх градус), розміщення колін, висоту димовідводу. Тільки враховуючи всі ці нюанси, можна правильно вибрати необхідні пристосування для чищення димоходу.
Комплектація роторного набору:
- 6 гнучких ручок по 1 метру, кріплення кнопкове (додатково можна придбати ручки);
- Щітка універсальна 45 см діаметр, нейлонова;
- Перехідник на дриль;
- Шестигранний ключ для розбору набору (у Савент не потрібен);
- Інструкція по експлуатації;
- Пакет для захисту від сажі.
Обладнання для чищення димоходів – необхідність покупки
Робота дров'яного обладнання (котли, печі, буржуйки, кам'янки) пов'язана з виділенням диму, креозоту. Якщо димар не утеплений на вулиці, в трубі накопичується смола (волога), наліт стає блискучим, кіркою. Поступово відкладення повністю перекривають трубу.
Брудний димар знижує ККД приладу, збільшує витрату дров, повністю зупиняє працездатність обладнання. Сажа в димарі має властивість до займання. Щоб не допустити ці неприємні моменти, необхідно підтримувати чистоту в димовідводи. Якщо ви зіткнулися з сильним забрудненням – терміново купуйте інструмент для чищення димоходу.
Якщо наліт в трубі невеликий – можна використовувати хімічний очищувач димоходу. Як він працює? При додаванні очисника димоходу в топкову камеру до дров, відбувається реакція, порошок перетворюється в активний газ, який осідає на стінках топки і димарі. Обов'язковою умовою, щоб хімія спрацювала – є присутність тяги. Поступово наліт змінює свою структуру. Стає крихким, обсипається в топку (великі шматки відкладень), або йде в трубу (невеликі частинки). Хімічний спосіб чищення димоходу працює тільки у випадку сильного забруднення димовідвідної труби. Якщо немає тяги або дим повертається в приміщення, очищувач не зможе повноцінно впоратися з поставленим завданням.
Аксесуари для чищення котла
Разом з інструментом для чищення димоходу, необхідно в обов'язковому порядку чистити теплообмінники. Для цього виробником створені йоржі з безліччю намоток сталевий щетини. Вони бувають різного діаметра: від 25 мм до 100 мм Різьба М12 сполучає його зі штангою або держаком. Вибирайте якісний йорж для чищення теплообмінників в нашому магазині. Він виготовлений з довговічного в роботі матеріалу (сталі), колір сірий. Чорні йоржі не так довго служать.
Щітка для чищення димоходу
Діаметр щітки підбирається, виходячи з розмірів труби (діаметра). Діаметр йоржа повинен бути дорівнює діаметру труби. Якщо це нержавіюча сталь – щітка тільки пластикова (або універсальна Ханса нейлонова). Якщо це азбест, товстостінна труба – сталевий йорж. Якщо це цегла (25*112 см розмір) – або сталева щітка або Універсальна HANSA. Пластикові щітки для чищення димоходу виготовлені з міцного пластикового матеріалу з посиленням конструкції дротом. Иголчатые сталеві йоржі – відрізняються хорошою гнучкістю. Люкс щітки сталь – жорсткі, не згинаються. Нейлонова щітка Ханса гнеться під будь-який діаметр труби від 100 до 400 мм.
Вибрати щітку для чищення димоходу!
Ручки для чищення димоходу (чорні або сірі)
Виробники штанг Савент і HANSA пропонують гнучкі ручки для чищення димоходу з різьбовим кріпленням М12. Довжина 1 метр або 1,4 м. Комплектація може бути від 1 до 15 метрів в наборі.
У чому різниця між ручками?
І той і інший варіант прекрасно прочистить димовідвід по всій висоті, єдина відмінність – їх гнучкість. Більш жорсткі, для проходження 1 повороту під 90 градусів або декількох під 45 градусів – підходять ручки HANSA.
Для складної, з безліччю поворотів конструкції необхідно вибирати ручки SAVENT, які мають кращу гнучкість.
Купити гнучкі ручки для чищення димоходу Савент!
Вага ручок Ханса 6 штук в наборі -2,4 кг. Вага ручок Савент 6 шт в наборі – 1,4 кг Ханса більш жорсткі, більшу вагу. Савент більш гнучкі – меншу вагу.
Ручки для чищення димоходу HANSA і SAVENT міцні, довговічні в використанні, практичні, зручні у використанні. Перевірено нашими покупцями, читайте відгуки.
Як запобігти сильне забруднення димоходу?
1. Обов'язково утеплювати димар на вулиці, це необхідно для виключення появи вологи і утворення смоли. При перепаді температур у топці гаряче, на вулиці холодно) відбувається утворення надлишку вологи, саме тому димохід повинен бути утеплений.
2. Використовуйте якісне паливо (дуб, акація), висушені природнім шляхом.
3. Попередньо прогрівайте димар за допомогою невеликої кількості стружки і паперу.
4. Не використовуйте деревний сміття.
5. Регулярно застосовуйте хімічний очищувач димоходу, він не дасть накопичитися відкладів.
6. Проводите механічну чистку кілька разів на сезон.
Тепла та Затишку Вашій оселі!