Буржуйка з варильною плитою Батарея: переваги дров'яної печі тривалого горіння
Буржуйка з варильною плитою Батарея: переваги дров'яної печі тривалого горіння
Буржуйка з варильною плитою опалює 100 м куб приміщень різного призначення. Пічка обігріє дачу, гараж, теплицю, заміський будинок, СТО, будь-яке інше приміщення. Конструкція агрегат суцільнозварна, 4 мм сталь, навколо топки передбачені труби-радіатори для опалення будівель повітрям. Топка 2-х камерна, передбачений зольний відсік. Дрова згоряють на чавунних решітці. Передбачений шибер. Для ефективної роботи приладу необхідно монтувати димар.
Переваги печі на дровах Батарея
Варильна плита для приготування їжі з конфорками різної потужності. Крім опалення, піч, стане помічником у приготуванні їжі. Під час активного горіння на печі можна підігрівати і готувати їжу. Конфорки різної потужності допоможуть приготувати кілька страв.
Існує помилкова думка, що через варильні конфорки буде йти дим у приміщення. При правильному облаштуванні димоходу, утепленні його на вулиці, регулярного чищення димоходу гарантовано буде тяга. Дим буде йти в димовідвід, не вступаючи в приміщення.
Піч тривалого горіння – автономність роботи на одній партії палива становить від 3 до 6 годин. Це залежить від якості палива, його калорійності, а також обраного режиму роботи. При відкритих заслонках, піч швидко витрачає паливо, працюючи з максимальною тепловою віддачею.
Конструкція печі міцна, виконана піч з 4 мм сталі. Це запорука довговічної роботи приладу.
Конвекційний тип нагріву – важлива перевага печі. З боків конструкції передбачені конвекційні радіатори нагрівання повітря. В нижні патрубки входить повітря з приміщення, нагрівається і виходить, нагрітим до 110 градусів. Природна циркуляція повітря – основа роботи агрегату. Гаряче повітря рівномірно, дуже швидко поширюється по кімнатах. Можна обігріти одну або кілька суміжних приміщень.
Двокамерна топка печі – допалювання пічних газів збільшує ефективність роботи печі. У нижній камері дрова тліють, у верхній відсік піднімаються недогорілі частинки, догорають – виділяють теплову енергію. Завдяки камері збільшується шлях виходу димових газів, забезпечується повне згоряння палива.
Чавунні колосники, зольний відсік – паливо спалюється на чавунній колосникових гратах. Через неї надходить кисень в топку, забезпечуючи рівномірне згоряння дров. Зольний відсік збирає залишки продуктів горіння, регулює подачу кисню в топку.
Паливо для печі дрова, картонажні і деревні відходи. Використання вугілля може призвести до швидкого зносу приладу (не рекомендується використовувати). Основний режим роботи печі – тління, при обмеженій подачі кисню в топку. Довгий час при активному горінні використовувати піч не рекомендується.
Шибер і зольний відсік контролюють подачу кисню в топку, процес горіння. На вихідному патрубку печі розташована заслінка шибера, тому агрегат не вимагає покупки додаткового елемента.
Димар, установка і експлуатація печі
Димар для буржуйки з варильною плитою краще вибрати нержавіючий, він прослужить довгі роки, протистоїть корозії. На вулиці труба повинна бути утеплена, це виключить виникнення конденсату з-за перепаду температур.
Перший розпалювання печі Батарея проводиться на вулиці, в режимі тліючого горіння, це необхідно для полімеризації фарби, виключення неприємного запаху в приміщенні.
Встановлюється пічка на негорючій поверхні, відстань від стін повинно складати не менше 1 метра.
Розпал, експлуатація печі
1. Розпалювання агрегату проводиться за допомогою невеликої кількості стружки і паперу. Заслінки зольника і шибера повністю відкриті.
2. Після прогорання невеликої кількості трісок, здійснюємо основну закладку дров, не перенавантажувати топку великою кількістю палива. Повітря в топці повинен циркулювати.
3. Заслінки прикриваються на 75% після загоряння основний закладки дров. І це основний режим роботи печі.
4. При розпалюванні печі можна готувати їжу, в режимі тління – їжу можна підігрівати.
Варильна піч тривалого горіння чекає вас!