Труба з нержавіючої сталі для димоходу - купити на заводі Версія Люкс
Труба з нержавіючої сталі для димоходу - купити на заводі Версія Люкс
Труба з нержавіючої сталі для димоходу необхідна для ефективної роботи котла, печі, каміна, кам'янки на дровах. Для гильзовки цегляного каналу, встановлення в приміщенні використовуйте одностенную трубу з нержавіючої сталі. Товщина сталі 0, 6 мм , 0, 8 мм або 1 мм залежить від виду опалювального приладу. AISI 304 марка сталі відрізняється стійкістю до високих температур, корозії. Для газового котла підійде 0, 6 мм нержавіюча сталь. Для дров'яного обладнання підійде 1 мм або 0, 8 мм
Від діаметру труби залежить ціна на димохід:
- димохідна труба, 110 мм
- 120 мм
- труба для димоходу 150 мм
- 160 мм
- 180 мм
- до 500 мм.
Труба для димоходу утеплена складається з внутрішньої і кожуха. В якості утеплювача застосовується базальтове волокно. Застосовується для монтажу на ділянках, де можуть бути перепади чи пониження температури.
Кожух може бути оцинкованим або нержавіючим, від цього залежить ціна на димар.
Марка сталі AISI 304 - переваги для дров'яного обладнання
Найпопулярнішими для монтажу димаря вважаються марки сталі AISI 304 і 321.
Нержавіюча сталь - є сложнолегированной ( складається із сплаву заліза з вуглецем 0,02-2% по масі), завдяки вмісту хрому в якості легуючого компонента, забезпечується стійкість до корозії, стійкість до впливів агресивних речовин.
Для роботи з високими температурами, вологою, агресивним середовищем застосовується нержавіюча сталь.
Жароміцність і жаростійкість - важливі переваги нержавійки. Перевіряйте класифікацію стали по ГОСТу, просіть у продавців сертифікати якості.
Від вмісту хрому, як легуючого компонента, залежить протистояння стали до корозії, агресивного середовища. При вмісті хрому від 17% забезпечується захист металу від руйнувань під впливом зовнішніх факторів.
Хімічний склад у співвідношенні %: Fe (основа), Cr (18-20), Ni (8-11), Мп (2,0), C (0,03-0,08), P (0,045), S (0,03), Si (0,75), N (0,10).
Марка 304 AISI дуже популярна і це пояснюється такими перевагами:
- Механічна стійкість;
- Опір до корозії;
- Робота при високих і низьких температурах;
- Довговічність експлуатації.
Труба для збору димоходу своїми руками - як правильно вибрати?
Димар збирається з модулів, серед них: труби, коліна, трійник, кріпильні елементи, перехідники. Ознайомтеся з усіма елементами для складання димоходу.
Для облаштування димаря - вибирайте завод, який зарекомендував себе з кращого боку, протягом декількох років.
Ми працюємо з Версією Люкс Кривий Ріг. Вже більше 20 років завод займається (спеціалізується) на продаж труб, димоходів. Продукція отримала сертифікати якості європейського зразка.
Правильно застосовуйте одностінні - "голі" труби та утеплені. На вулиці, в місцях, де можливі перепади температур або її зниження використовуйте труби сендвіч. Це позбавить конструкцію від конденсату і надлишків вологи.
Монтаж димової труби починайте від димового патрубка. Діаметр димоходу дорівнює діаметру вихідного патрубка. Зменшувати діаметр димоходу ЗАБОРОНЕНО, тільки якщо є вже існуюча конструкція або по технічним характеристикам немає можливості зробити новий димар. Заужение труби може призвести до погіршення або відсутності тяги. Якщо діаметр вами зменшено - необхідно збільшити висоту димаря.
По можливості необхідно мінімізувати повороти, установку колін. Це також негативно впливає на тягу (не більше 2-х). Горизонтальні ділянки труби більше 1, 5 метра краще прибрати.
При монтажі димаря своїми руками користувачі забувають про чистку димоходу. Для цього встановіть трійник з лійкою.
Під трійник розміщується розвантажувальна платформа з кронштейном.