Грибок на димохідну трубу - як правильно вибрати закінчення димоходу, вентиляції

Грибок на димохідну трубу - як правильно вибрати закінчення димоходу, вентиляції
Грибок на димар - естетика або гостра необхідність? Не економте на закінчення димаря, так як ця насадка виконує захисні функції. Але як правильно вибрати закінчення для димоходу?
По ГОСТам України установка грибка на димар заборонена, так як парасолька може перешкоджати виходу диму, чадний газ може повернутися в приміщення. При здачі документів на дров'яне опалення в державні служби, димар з грибком не приймуть в експлуатацію.
Як повинна бути закінчена димохідна труба сендвіч?
Але захистити трубу від опадів, перепаду температур (конденсату) все-таки потрібно, і як це зробити. Утеплена частина труби (утеплити між внутрішньою і зовнішньою стінкою) обов'язково треба захистити. Конденсат неминучий при роботі котла, печі, каміна. Внизу гаряче повітря, на вулиці - холодний, виникає волога. Щоб цей конденсат не протікав встановлюється конус для димоходу. Він представлений в двох варіантах: нержавійка в оцинкованому кожусі. Конус нержавійка в нержавіючій сталі.
Конусний оголовок з одного боку збільшено - надівається на трубу сендвіч. Друга сторона заужена. Конус утеплений всередині допомогою базальтового волокна.
Чому конус необхідно вибирати з нержавіючої сталі?
Верхня частина труби завжди контактує з холодним повітрям. Утворення конденсату неминуче. Конденсат, який утворюється на нержавіючої сталі, приносить не так багато неприємностей для всієї конструкції. Труба сендвіч захищена від вологи між швами.
Актуально використовувати грибок димоходу, в який час?
Власник твердопаливного обладнання може наполягати на купівлі грибка, як закінчення димоходу, з метою захисту від опадів. Ми радимо використовувати грибки на димарі в літній час. Це захистить трубу від вологи. Взимку, при роботі котла, грибок необхідно зняти.
Грибок також може погіршити тягу.
Вода, конденсат в трубі димоходу, що робити?
По-можливості необхідно виключити різкий перепад температур. Тобто: проводите розпалювання печі поступово, за допомогою трісок і паперу. Це дія попередньо нагріє трубу димоходу, зменшить вологу.
Використовуйте висушені природнім шляхом дрова, виключіть хвойні породи дерева.
І НАЙГОЛОВНІШЕ! У нижній частині димоходу встановіть трійник в конденсатозбірників, які відведуть вологу з труби. Лійка (знімний капельник) відведе будь-яку кількість вологи. При цьому в котел волога не потрапить, він знімний, при необхідності можна зняти і прочистити.
- При виборі печі в гараж необхідно враховувати теплові втрати, необхідність опалення довгої будівлі. Матеріал виготовлення теплиці або паніка (кілька шарів плівки) – забирає тепло.
- Естетичні параметри визначають вибір або практичність — що важливіше для покупця? Чому Tesli Україна є одними з найкращих? Забудовники та покупці задають масу запитань, на які ми відповідаємо.