Як кріпити димар? Димоходи з нержавіючої сталі: правила установки

Як кріпити димар? Димоходи з нержавіючої сталі: правила і норми монтажу
Правильно підібрані деталі димоходу - це ще не все, що необхідно для правильного монтажу димаря. Для стійкості конструкції, перенесення ваги на стіну необхідно використовувати спеціальні кріпильні елементи для димоходу.
Монтаж димоходу і його обслуговування - завдання пічників, монтажників. Але ціна димоходу (установка) по Києву від 800 грн/метр, і це без урахування вартості деталей.
Тому користувачі самостійно збирають димохід, спиратися при цьому необхідно на деякі правила:
Труби, які проходять через стелю або стіну повинні бути добре ізольовані. У цих місцях використовуються труби сендвіч, також встановлюється прохід через перекриття(короб з нержавіючої сталі), його додатково необхідно утеплити базальтом.
Висота димаря повинна бути не менше 5 метрів, підноситися над покрівлею на 0, 5 метра.
Є правило:збільшивши висоту димаря, можна поліпшити силу тяги. Це правило працює, якщо ви робите вузький діаметр димоходу. Перед замовленням комплекту для димоходу необхідно провести попередній прорахунок необхідних деталей, відповідного діаметру.
Димар кріпиться до стіни спеціальними хомутами, через кожні 2 метри. Кутові відводи також повинні бути зафіксовані кріпильними елементами. Виступаючу частину димаря над покрівлею - кріплять спеціальними розтяжками.
- Хомут стіновий димохідний.
- Кріпильна Скоба.
- Хомут під розтяжки.
- Кронштейн димохідний - для розвантаження вертикальної частини димоходу необхідно монтувати кронштейн з розвантажувальною платформою.
Стики конструкції повинні бути розміщені так, щоб був забезпечений візуальний огляд. У стіні, на стелі проводити стиковку заборонено.
Монтаж димоходу
Процес монтажу димаря можна розглянути на прикладі найбільш популярною двоконтурної системи димоходів, що представляє собою конструкцію з труб різного перерізу (внутрішня туба і зовнішня), Між трубами знаходиться шар негорючого теплоізоляційного матеріалу.
Монтаж двоконтурного димоходу принципово починається знизу конструкції (від печі або каміна) вгору, у напрямку до димоходу. Це обумовлено тим, що кожна наступна труба вставляється в попереднє ланка, забезпечуючи захист усієї системи від попадання води в шар утеплювача. Для максимального захисту димаря від вологи рекомендується скористатися спеціальним герметиком, здатною витримати температуру близько тисячі градусів за Цельсієм.
Всі робочі стики в двоконтурній системі повинні бути зафіксовані за допомогою спеціальних хомутів. Сама ж труба, протягом всієї лінії прокладки димоходу, кріпитися до стіни будинку за допомогою кронштейнів, оптимальна відстань між якими – два метри. Окремі ділянки труби, прокладені горизонтально, повинні бути менше 1 метра в довжину і розташовуватися далеко від проходять неподалік комунікацій (електричних проводів або газових труб). В процесі монтажу димоходу необхідно виключити можливість зміщення димаря чи прогину окремих його елементів.
- При виборі печі в гараж необхідно враховувати теплові втрати, необхідність опалення довгої будівлі. Матеріал виготовлення теплиці або паніка (кілька шарів плівки) – забирає тепло.
- Естетичні параметри визначають вибір або практичність — що важливіше для покупця? Чому Tesli Україна є одними з найкращих? Забудовники та покупці задають масу запитань, на які ми відповідаємо.