Ферма для димоходу - опорна конструкція (димар у теплицю)
Ферма для димоходу - де актуально монтувати, призначення конструкції
Ферма для димоходу - опорна конструкція, зварена з рам, металевого профілю або круглої труби. Призначена ферма для монтажу, кріплення димоходу, якщо немає можливості створити кріплення до будівлі.
Купити димар.
Опорна конструкція димоходу забирає вага труб на себе. Актуально використовувати ферму в теплицях. При проходженні плівки,виникає питання, як пройти легкозаймистий матеріал димохідної трубою, і закріпити конструкцію.
Щогла димоходу (ферма димоходу) - це вертикальна металоконструкція, до якої кріпиться димова труба.Вони бувають різних розмірів, конфігурацій, все залежить від місця установки і покладених завдань на щоглу димоходу.
Ферма для димоходу в приватний будинок
Вихід димоходу може здійснюватися через стіну або дах. При монтажі димаря на вулиці, виникає необхідність - створення надійного кріплення. У разі якщо стандартних кріпильних деталей (скоб, хомутів, кронштейнів) не вистачає, або відстань від стіни до труби досить велика - необхідно зварити ферму для димоходу (своїми руками або купити).
Для потужних котлів, багатоповерхових будівель - висота димаря може бути 10-12 метрів. У цьому випадку виникає необхідність кріплення труб, які підносяться над покрівлею, більш ніж на 2 метри. Можна використовувати хомут під розтяжки, якщо вище покрівлі більш, ніж на 3 метри - варимо ферму.
Якщо довжина вертикального димоходу утепленого типу 8-10 метрів, її необхідно надійно закріпити. Вага утеплених труб досить великий.
Під кожну конкретну ситуацію підбирається конструкція щогли, необхідної висоти і ступеня міцності.
Щогла розташовується на бетонній основі. Металоконструкція добре кріпиться до окремого фундаменту. Також використовуються допоміжні кріплення, які фіксуються на стінах і на фермі. Незалежно від погодних умов - димар при правильному монтажі, з використанням щогли, тримається надійно, служить довгі роки.
Димар для теплиці - щогла димохідна
Монтаж димоходу неможливий без кріпильних деталей.
Для теплиці, встановлюючи дров'яне обладнання, важливо вибрати якісну нержавіючу сталь: 304 або 321 сталі. Ці стали витримують високі температурні навантаження, служать довгі роки.
Товщина труби димоходу - 0, 8 мм і 1 мм У теплиці встановлюємо одностенную трубу, до плівки. Плівку проходимо сендвіч трубою.
При проході плівки встановлюємо розвантажувальну платформу, яку кріпимо до фермі димохідної.
На вулиці труба повинна бути утепленим, для виключення конденсату. Закінченням димаря буде конус, який закриє шар утеплення.
Димар у теплицю - як правильно монтувати?
Безліч різних варіантів запропоновано в Інтернеті, умільці ведуть горизонтальні і вертикальні ділянки труб по периметру всього будинку. Як же правильно облаштувати димар в теплиці?
Бажання покупця обігріти теплицю допомогою вихідних газів від димової труби, тобто - горизонтальний димар, закінчується - відсутністю тяги, неефективною роботою дров'яного обладнання.
Вибираємо піч на дровах для теплиці
Завжди для теплиці вибираємо піч з запасом потужності. Наприклад, теплиця 200-250 м куб, з урахуванням висоти. Піч повинна бути на 500 м куб. Враховуємо кількість плівки (1,2...шару), враховуємо утеплення теплиці і теплові втрати. Досягти температури 15 градусів для розсади можна тільки вибравши піч з запасом потужності.
Купити піч для теплиці.
Ми пропонуємо печі Брест від компанії Экожар. Перше - вони невисокі, працюють за принципом примусової циркуляції повітря, з вентилятором. Це забезпечує можливість розводки по всій довжині теплиці, рівномірного її обігріву. При установки гофра-рукава.
Звичайний булерьян класичного типу не зможе обігріти допомогою природної циркуляції повітря всю теплицю.
Монтуємо димар для теплиці
Малюємо попередньо схему з вимірами, висота теплиці, відстань до плівки. Можна вивести димар через стіну або плівку.
Первые три метра от печи - дымовые газы имеют высокую температуру, которую можно забрать для дополнительного обогрева помещения. Для этого дымоход должен выходить вверх, через пленку.
Обязательно установите тройник для чистки дымохода.Лейку для отвода конденсата. До того момента, пока труба не нагреется до температуры 100 градусов,возникает влага в трубе, ее необходимо отвести в лейку.
Учитываем габаритные размеры печи - от них начинаем собирать дымоход.
По помещению проходим трубой нержавеющей 0, 8 или 1 мм. Не доходя до пленки - начинаем использовать трубу сэндвич. Это обязательное условие - чтоб предотвратить большое количество конденсата.
Используем при проходе пленки разгрузочную платформу, это будет крепежный элемент. В этом случае необходимо сварить мачту (ферму)для дымохода, к которой будет крепиться сэндвич трубы.
При выходе над кровлей более, чем на 3 метра трубы, варим ферму по всей длине дымохода. При выходе на 2 метра над пленкой - используем хомут под растяжки.
Не ведіть горизонтальних ділянок димоходу більше 2-х метрів, це негативно впливає на тягу. При монтажі горизонтальних ділянок - необхідно збільшити висоту димаря.