Монтаж димоходу з нержавіючої сталі ( для печі BLIST Economik LUX)

Монтаж димоходу з нержавіючої сталі ( для печі BLIST Economik
Для роботи твердопаливної печі необхідно монтувати димар. Від його правильного складання залежить працездатність обладнання. Є деякі правила, які необхідно враховувати при складанні димаря своїми руками.
Збір починаємо від вихідного патрубка печі, використовуючи одностінні труби, товщиною 0,8 або 1 мм. Найбільша теплова навантаження - перші 1-3 метри від печі. Збір починаємо "з диму" - наверх попередньої труби. Високотемпературного диму не повинні заважати стики труб.
Збільшувати або зменшувати діаметр труби не рекомендується. Дивіться діаметр вихідного патрубка в паспорті приладу. При зменшенні діаметра труби (необхідно збільшити висоту конструкції).
В конструкції повинна бути ревізійне отвір - трійник і лійка (для відведення вологи).
Вихід димової труби може бути через стіну або стелю. При виході через покрівлю - можна забрати тепло від труб. При виході через стіну - також є свої достоїнства. Безпека, чистка з вулиці і т д.
Установка дров'яних печей
При установці дров'яного обладнання необхідно залишати вільний простір від стін - від 30 см (негорючі поверхні), від 0,5 метра - горючі. При обшивці деревом необхідно встановити відбивачі з нержавійки.
На підлогу помістіть сталевий лист.
Малюємо схему димаря з вимірами. Необхідні відстані:
- Відстань від печі до стіни.
- Прохід стіни.
- Відстань від виходу труби до виступу покрівлі (вулиця).
- Висота димаря (враховуючи розташування конька).
- Висота приміщення, де встановлена піч.
- Ширина стелі.
- Обшивка будинку.
- З чого стіна (стеля).
- Горище висота.
- Покрівля - матеріал, кут нахилу, колір.
Приклад схеми димаря для дров'яної печі
Вихід димоходу через стіну. Виступ покрівлі 80 див. Стіна 42 див.
У приміщенні встановлюємо 0,3 метра трубу одностенную, товщиною 0,8 мм. Прохід стіни - сендвіч труба. Далі утеплена на вулиці, трійник з лійкою. Кріпимо через розвантажувальну платформу, кронштейном. Піднімаємо вгору димар. Закінчення конус.
Друга конструкція: дров'яна піч тривалого горіння (конвекційна). При розпалюванні температура вихідних газів до 900 градусів, постійно (режим тління) - до 500 градусів. Використовуємо нержавійку 304 марки сталі.
У приміщенні одностінна, 0,8 мм труба. Після - утеплена, шар утеплення закриваємо склянкою. Будинок з дерева. Проходимо стіну коробом з нержавійки, в ньому труба сендвіч. Також ставимо відбивач на стіну. Трійник утеплений і лійка - ревізійне отвір. Кріпімося розвантаженням і кронштейном. Використовуємо хомути стінові для кріплення до стіни. Хомут на розтяжках - труба виходить вище покрівлі на 2,4 метра.
5 утеплених труб вгору, і закінчення конус.
Яке використовувати закінчення димоходу?
За законами і нормативами України закінченням димаря є конус, який закриває шар утеплення сендвіч труби. Грибок не можна ставити, це може призвести до задимлення і зворотній тязі.
Прохід покрівлі - захист від опадів
При проході стелі необхідно захистити покрівлю від опадів. Для цього використовується Майстер флеш з силікону або криза з нержавійки.
Ревізійне отвір для чищення димаря
Для обслуговування печі, чищення, відведення вологи необхідно обладнати ревізію. Трійник і лійка стануть вирішенням цього питання. Конденсат є природним процесом. Під час нагрівання труби до температури горіння відбувається виділення вологи. Її потрібно відвести допомогою лійки.
- При виборі печі в гараж необхідно враховувати теплові втрати, необхідність опалення довгої будівлі. Матеріал виготовлення теплиці або паніка (кілька шарів плівки) – забирає тепло.
- Естетичні параметри визначають вибір або практичність — що важливіше для покупця? Чому Tesli Україна є одними з найкращих? Забудовники та покупці задають масу запитань, на які ми відповідаємо.