Щітка для чищення димоходу, пластик Savant 100 мм
Щітка для чищення димоходу, пластик Savant 100 мм
Щітка для чищення димоходу, пластик Savant 100 мм у поєднанні з ручками Савантдопоможуть прочистити димовідвідну трубу. Для складних ділянок — застосовуйте пружину.
Ефективна й економічна робота опалювальної техніки залежить від чистоти димоходу. Поступово відкладення накопичуються, можуть повністю перекрити трубу для відведення диму.
Інструмент для чищення димоходу «Savant» — це йорші, різного діаметра та ручки. Буває роторне та ручне чищення труби. Пластиковий йорж Савент призначений для ручного чищення. Ворс щітки має овальний переріз розміром 1,8 х 2,6 мм, який затискає між чотирьох оцинкованих стрижнів діаметром 3,5 мм.
Кріплення М12 передбачене на щітці. Це стандартна різь.
Пластикова щітка Савент — опис, переваги
Щітка з пластику використовується для димоходів із неіржавкої сталі, тому не залишає подряпин. Для цегляних і асбестових труб — застосовується сталевий йорж.
Діаметр щітки має відповідати діаметру труби. Щетинки жорсткі, достатньої гнучкості.
Переваги йоржа:
- Чищення димоходу знизу.
- Зручність використання.
- Багаторазовий характер експлуатації.
- Поєднання з литовськими та українськими ручками.
Матеріал: пластик Діаметр, мм: 100 Довжина, мм: 180 Вага, г: 123 Країна-виробник Украина.
- Ціна: 158 ₴