

Вагонка термолипа 70 "Люкс", суцільна 70х11х1900-3000 мм.
Вагонка термолипа 70
Зробити оригінальним інтер'єр Вашої сауни допоможе Вагонка термолипа 70 "Люкс". Для її виготовлення деревина просушується, а потім «пропікається» в спеціальній камері без присутності кисню. Парні в сауні з термодеревини мають приємний запах і оригінальний колір "карамель" і навіть після багатьох років експлуатації зберігають ідеальний зовнішній вигляд. Під час оброблення лляною олією термодеревина набуває насиченого шоколадного відтінку.
Ця вагонка виготовляється з липи в довжинах від 1,9 м до 3,0 м. Робоча ширина 70 мм.
Вагонка термолипа 70 "Люкс" рекомендується для оброблення парних, кімнат відпочинку лазень і саун, балконів, лоджів, коридорів і виконання інших будівельних завдань. Завдяки невеликій щільності деревини Вагонка термолипа 70 "Люкс" під час нагрівання не обпікає.
Вагонка термолипа 70 "Люкс" суцільна, може мати сучки діаметром до 5 мм, природні перепади кольору та текстури. Не допускаються відколи, тріщини.
За потреби наші фахівці допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість вагонки.
Вагонка Термо — переваги
Вагонка термо — універсальний матеріал для облаштування фасадів і оздоблення приміщень. Єднання з природою і візуальне вирівнювання будь-якої поверхні. Маючи природне походження, деревина липи вирізняється неповторним зовнішнім виглядом, чудовими експлуатаційними характеристиками та прийнятною вартістю.
Особливості:
- Теплоізоляційні характеристики та чудовий повітрообмін;
- Висока довговічність і довговічність застосування (немає гниття);
- оригінальний візерунок;
- Аромат деревини;
- Шумоізоляція та міцність;
- Природний колір, відтінок;
- Цілющі властивості;
- Простота монтажа;
- зручність у експлуатації.
Вагонка термічно оброблена, відповідає екологічним стандартам і повністю безпечна для використання в парних оскільки в ній немає сучків і смоли.
ХарактеристикиДовжина:
від 1,9 до 3 м
Короткий опис
суцільна
Країна виробник
Україна
Матеріал
термована липа, вільха
Товщина
11 мм
Ширина робоча
70 мм
Як обшити стіни банами вагонкою правильно?
Легкий монтаж — важлива особливість матеріалу. Оздоблювальні роботи можна провести своїми руками.
Вагонка в парній може розташовуватися вертикально та горизонтально. Вертикальні планки монтуються швидше, конденсат легко стікає поверхнею дощок. Горизонтальний спосіб має інші переваги: дошки монтуються шипом вгору, тому стики виходять більш герметичними, не пропускають конденсат. За потреби горизонтальну дошку можна замінити, не чіпаючи інші планки.
Як правильно підготувати стіни?
Дерев'яним брусом робиться решітка. Відстань між брусками дорівнює ширині теплоізоляційних плит або матів, щоб утеплювач лягав у просвіт варас. Бруски можна кріпити безпосередньо до стіни або на кронштейни. Важливо виконувати цю роботу за допомогою рівня, щоб компенсувати дефекти стіни та створити рівну основу для чистової обшивки.
2. Теплоізоляція. Перед чистовою обшивкою потрібно утеплити стіну — укласти шар теплоізоляції. Спочатку кладеться утеплювач ( зазвичай це мінеральна вата), потім — фольгований шар пароізоляції.
3. Контробрешетка под вагонку. Щоб теплоізоляція правильно виконує свої функції, потрібно залишити вентиляційний проміжок між утеплювачем і вагонкою. Для цього на фольговану поверхню монтується додаткова обрічка з рейок завтовшки 25-30 мм. Рейки розташовуються перпендикулярно вагонці. Крок кріплення — 40-60 см.
Монтаж вагонки — яке кріплення використовувати
Найпростіший, але не найкращий спосіб — прибити вагонку мідними або оцинкованими цвяхами та заробити капелюшки шпаклівкою для дерева. Метод плоский тим, що він порушує структуру матеріалу та знижує термін експлуатації вагонки. Згодом місця кріплення почнуть іржавіти та деформуватися.
Є найкраща альтернатива цвяхам — кріплення вагонки кляймерами. Це металеві кріпильні скоби, які П-подібною частиною надягаються на край шпунту, прикручуються саморізами або кріпляться степлером до обрітки — для цього на кляймері передбачені монтажні отвори. Це найкращий метод, оскільки кріплення не пошкоджує дошку та не порушує її цілісність. За потреби можна відкрутити кляймери та легко демонтувати вагонку.
Якщо вагонка розташовується горизонтально, то монтаж починається від стелі до підлоги, дошки розташовуються пазом униз і шипом угору. Нижня планка не має спиратися на підлогу — важливо залишити проміжок 1-2 см, який буде компенсувати температурні деформації. На кутових стиках також бажано залишити деформаційний проміжок на випадок розбухання деревини. Щоб обшивка була естетичнішою, нижній і кутові проміжки можна задекорувати тонкими дерев'яними планками.
- Ціна: 1 546 ₴