



Коптильня гарячого копчення середня з кришкою будиночком неіржавка сталь
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення, кришка будиночком, нержавійка в магазині тепло вогнища
Коптильня гарячого копчення використовується в домашніх умовах і на вулиці, пристрій допоможе вам приготувати смачні продукти. Виріб має невелику вагу, що допоможе легко транспортувати пристрій. Товщина стінок становить 1,5 мм, днище — 2 мм. Дві решітки з неіржавкої сталі допоможуть зручно розмістити продукти. Форма кришки — будиночком, що унеможливлює потрапляння конденсату на продукти.
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 590x360x390/Вага 15,5 кг/Нержавійка — стінки — 1,5 мм/джина — 2 мм/Решітки з харчової неіржавкої сталі — 2 шт./Годроза — є/піддон для збирання жиру
Характеристики
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 590х360х390 |
|---|---|
| Матеріал | неіржавка сталь |
| Товщина стінок | 1,5мм |
| Товщина днища | 2 мм |
| Гидрозатвор | є |
| Вага | 15кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Коптильня — 1 шт.; Решітки з харчової неіржавкої сталі — 2 шт.; Піддон для збору жиру — 1 шт.; Інструкція. |
| Основні | |
|---|---|
| Джерело диму | Тріска |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Тип копчення | Гаряче |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 590 мм |
| Вага | 15 кг |
| Висота коптильні | 390 мм |
| Ширина коптильні | 360 мм |
- Ціна: 3 360 ₴

