Duval EM-203F дров'яна піч-камін - до 8 годин роботи на одній партії дров
Duval EM-203F дров'яна піч-камін «євро буржуйка» від виробника - офіційний представник Тепло вогнища
Duval EM-203F Туреччина - обігріває приміщення до 100 м2. Потужність каміна 8 кВт на вугіллі. Можна використовувати вугілля, дрова, будь-який вид твердого палива. Є чавунна варильна плита з конфоркою. Вогнетривке скло, німецького виробництва. Режими роботи регулюються за допомогою заслінки піддувала. Корпус покритий жаростійкою емаллю. У топці жаростійкий шамотна цегла і чавунний колосник. Повне спалювання палива в два етапи - піролізний характер роботи (равлик для допалювання пічних газів).
Купити чавунний камін Дюваль.
Особливості Duval EM-203F
Шамот в топці - стійкість до високих температурних навантажень. Рухливий чавунний колосник.
Емальований жаростійкий корпус печі.
Камінне жаростійке скло Німеччина.
Зольний відсік з ручкою-регулятором горіння. Емальований піддон для збору золи.
Варильна чавунна поверхню з конфоркою.
До 8 годин автономної роботи на одній партії дров.
Гарантія 1 рік, термін служби - понад 10 років.
Ми рекомендуємо Duval EM-203F!
Duval EM-203F від турецького виробника - камін тривалого горіння, до 8 годин автономної роботи. При цьому необхідно правильно відрегулювати заслінку для подачі повітря (на зольнику), вона повинна бути цілком закрита. Це обмежить надходження повітря, піч буде працювати в режимі повільного горіння. Виділяючи пічні гази, які будуть догорають у вторинній камері (равлика).
Піролізний характер роботи каміна говорить про економічний витрата дров, так як паливо повністю згорає в два етапи.
Завантаження дров здійснюється зверху або спереду, на чавунний колосник. Для того, щоб зола не "залипала", є ручка - тормошилка збоку на корпусі. Також під час роботи можна зробити скидання золи (друга ручка на корпусі).
Шамот в топці - важлива перевага каміна, так як цей матеріал здавна використовували для облаштування печей. Шамотна цегла утримує тепло, віддаючи його в приміщення. Він стійкий до високих температурних навантажень.
Камін Дюваль 203 - передбачено жаростійке скло.
Під час всього робочого циклу можна готувати їжу, на чавунній варильної плити з конфоркою. У металевих печах - тільки під час розпалу.
Основні переваги Duval EM-203F
При малих габаритах має високий ККД, тепловіддача від поверхонь каміна.
Піролізний характер горіння (повне спалювання палива в декілька етапів). Чавунна «равлик» в топці забезпечує догорання пічних газів. В основній камері паливо тліє, у верхній - догорають гази.
Вогнетривке скло SCHOTT (Німеччина), жаростійке.
Автономність роботи на одній партії дров - до 8 годин, при правильно відрегульованого заслінці піддувала. Топка захищена від високих температур шамотною цеглою, паливо згорає на рухомих решітці. Паливо: дрова, брикети, пелети і навіть висококалорійне вугілля.
Рухома колосникова решітка з чавуну - зручність догляду, тормошения золи. Є ручки тормошения-скидання золи.
Емальований корпус печі. Це спрощує догляд за приладом. Естетичний зовнішній вигляд каміна.
Дверці для завантаження палива і зольника (є емальований піддон для збору золи).
Колір емалі печі – коричневий. Такий колір гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Можливість приготування їжі на чавунній варильної плити під час всього робочого циклу.
Установка печі Дюваль 203 Ф
При установці печі-каміна, враховуйте безпечні відстані від стін, задньої поверхні. Від 50 см, за умови, що поверхні не горючі. Біля дерев'яних поверхонь - від 0, 7 метра. На стіні краще розмістити відбивач з нержавійки. Від чавуну хороша тепловіддача.
Установка чавунного каміна проводиться на сталевий лист або негорючу поверхню.
Початок експлуатації камінів Дюваль
Перед початком роботи печі - протріть емальовані поверхні м'якою, вологою тканиною. Так як вони покриті спеціальним антикорозійним засобом.
Перша розпалювання проводиться на вулиці,в режимі тління, облаштувавши 1-2 метри димової труби. Це необхідно для полімеризації поверхонь, позбавлення від запаху гарі.
Димар для печей Дюваль
Головною особливістю печей є можливість підключення каміна під існуючий (цегляний) димар. Багато користувачів хочуть замінити грубку (піч) старої печі на інноваційне обладнання. При цьому потрібно облаштувати лише "підведення" до конструкції димоходу.
Якщо говорити про новий димар для печі, то необхідно враховувати деякі правила:
Починаємо збірку від вихідного патрубка печі. Підключення верхнє. Вихід може бути через стіну (коліно+труба) чи стелю. Для приміщення можна використовувати емальовані труби Дюваль або нержавіючі.
Перед початком складання намалюйте схему з вимірами.
Стіну, стелю проходите трубами сендвіч, використовуйте короб з нержавіючої сталі. Стикування труб не проводите в стіні.
Від печі до трійника збір димоходу "З ДИМУ", щоб виходу високотемпературного диму не перешкоджали стики. Верхня труба наверх нижній.
Трійник обов'язковий - для чищення конструкції. Від трійника збір "ЗА КОНДЕНСАТУ",верхня труба в середину нижньої, щоб під утеплювач не заходила волога.
При проході стіни, враховуйте виступ покрівлі, щоб правильно вибрати метраж труби.
На вулиці, на горищі, в стіні,в місцях низьких температур - використовуйте труби сендвіч, які мінімізують конденсат. Від печі висока температура, вгору по трубі знижується, від перепаду температур виникає волога, яку необхідно відвести за допомогою - лійки (установка на трійник).
Для кріплення сендвіч труб (прохід через стіну) використовуйте розвантажувальну платформу під трійник і кронштейн. Хомути, скоби - додаткові кріпильні деталі.
При проході покрівлі - необхідно захистити отвір від опадів, для цього встановіть майстер флеш з силікону або крызу з нержавійки.
Не ведіть більш 2-х метрів труби по горизонталі, не потрібно встановлювати більш 3-х колін, це може негативно відбитися на тязі.
Закінченням димоходу є конус, грибок не рекомендується ставити, тим самим закривати отвір для виходу диму. Конус є закінченням димоходу, який закриває шар утеплення від опадів.